• بی بی کرم شماره23 تخفیفی

بی بی کرم (BB Cream)   بدیع ترین مفهوم Foundation برای نسل آینده

شتاب در زندگی مدرن همه ی عرصه ها از جمله عرصه ی بهداشت و آرایش پوست خانم های جوان را متاثر کرده است. از آنجایی که مراقبت از پوست همواره مسئله ای حائز اهمیت برای بانوان سراسر دنیا بوده حال این سوال مطرح است که چه محصولی می تواند نیازهای یک بانوی جوان و زیبا برای داشتن پوستی طبیعی شفاف و درخشان را در روزهای شلوغ و پر استرس کاری به خوبی  برآورده نماید؟

بی بی کرم (BB Cream) از بدیع ترین محصولات آرایشی و مراقبت از پوست پاسخی است مناسب که به دنبال این نیاز شکوفا شده است.بی بی کرم (BB Cream) چیست و چگونه به عرصه ی ظهور رسید؟

بی بی کرم (BB Cream) مخفف واژه ی  بلمیش بالم (Blemish Balm)   یا بیوتی بالم (Beauty Balm) است که در ابتدا توسط یک متخصص پوست آلمانی به هدف ارائه ی   کرمی چند منظوره با خاصیت پوشانندگی و محافظت از پوست پس از درمان لیزر فرموله   می شود. فرمولاسیون همه چیز در یکی (all_in_one) این نوع کرم ها به سرعت توسط کره ای ها مورد استقبال قرار می گیرد و نیز توسط  آنها توسعه می یابد. به دنبال آن بازار بی بی کرم در آسیا به ویژه آسیای شرقی به شدت رونق می گیرد و امروزه از پرفروش ترین کرم ها در آمریکا می باشد.بی بی کرم یک میکس آرایشی / مراقبت از پوستی است که سه ویژگی و قابلیت مهم  دارد:

۱. هیدراسیون(Hydrationیک رطوبت رسان

۲. پوشانندگی یک کرم پودر سبک

۳. محافظت در برابر اشعه ی خورشید (SPF) (در بعضی موارد)

یکی از اهداف اصلی بی بی کرم ها ترمیم و بازسازی پوست است و به همین دلیل از موادی نظیر اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان تشکیل شده اند.

عصاره خاويار، هيالورونيك اسيد، عصاره بابونه، عصاره رزمارى، كلاژن تجزيه شده، گليسرين، اكسيد روى، روغن معدنى، روغن دانه ماكادميا، روغن جوجوبا

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

بی بی کرم شماره23 تخفیفی

1,250,000 ریال